Стало відомо, як можна дистанційно змінити спосіб виплати пенсії

У ПФУ розповіли, як дистанційно змінити способ виплати пенсії. Дистанційна зміна способу виплати пенсії може стати порятунком для багатьох українців, котрі зараз не можуть отримати свої гроші, інформує Експерт.

У скрутному становищі опинилися громадяни, які залишилися на тимчасово окупованій території, які виїхали за кордон, а також ті, хто мешкає в зоні бойових дій. Багатьом із них раніше доставляла пенсії Укрпошта, проте наразі поштові відділення там не працюють, і люди не можуть отримати своїх грошей. А тим часом багато громадян можуть змінити спосіб виплати пенсії, причому зробити це дистанційно. Про те, як можна онлайн змінити спосіб виплати пенсії, розповів Пенсійний фонд України на своїй сторінці у Facebook.

Перш ніж подавати заяву про зміну способу виплати пенсії, потрібно відсканувати такі документи:
паспорт;
ідентифікаційний код;
заяву з реквізитами з банківської установи – при переведенні виплат на банк.

Далі потрібно слідувати такому алгоритму:
Тим, хто ще не має Особистого кабінету на веб-порталі Пенсійного фонду, потрібно спочатку його зареєструвати. Крім того, необхідно отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП). Як це зробити, є безліч докладних інструкцій. Тому реєстрація Особистого кабінету на порталі ПФУ не становитиме великих труднощів.
Далі після авторизації на веб-порталі через Особистий кабінет потрібно натиснути пункт «Про пенсійне забезпечення».
Потім зробіть таку послідовність кроків: «Внесення змін до пенсійної справи» – «Заява про зміну способу виплати пенсії» (тут необхідно заповнити потрібні поля форми заяви та завантажити скан-копії документів).
Сформовану заяву залишається тільки завірити КЕПом і все.
Після цього заява автоматично піде до ПФУ. Коли вона буде опрацьована, пенсіонеру прийде повідомлення про зміну способу виплати пенсії. Воно з’явиться в Особистому кабінеті у вкладці «Мої повідомлення».

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии