У Києві на перехрестях облаштували кільцеві розв’язки

На 8-ми перехрестях столиці облаштували кільцеві розв’язки.Дорожники продовжують облаштовувати кільцеві розв’язки для підвищення безпеки руху. Нині на 8-ми перехрестях уже з’явились «дорожні клумби». Як повідомляє КК «Київавтодор», серед них 4 – уже з розміткою, ще на 4-х – виконано основні роботи й лишилось нанести розмітку, інформує Офіційний портал Києва.

Зокрема, на перетині вулиць Володимира Жаботинського, Януша Корчака та Голди Меїр, на перехресті вулиці Кіото з виїздом на шляхопровід через Броварський проспект, пров. Новопечерський. 

У процесі роботи ще на 7 об’єктах: перехресті вул. Бориса Гмирі та вул. Михайла Гришка, перехресті вул. Івана Микитенка та вул. Ірини Бекешкіної, перехресті вул. Марка Вовчка та вул. Вербової, перехресті вул. Світлицького та пров. Межового, ріг вул. Уманської та вул. Генерала Генадія Воробйова. 

Загалом цього року дорожники планують облаштувати близько 40 кільцевих розв’язок у всіх районах столиці. Завдяки таким розв’язкам впорядковується рух на складних перехрестях й підвищується безпека транспортного руху.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии