Путін почав більше турбуватися про свою популярність та імідж у РФ — ISW

Російський диктатор почав частіше з’являтись на публіці, це свідчить про те, що він почав більше турбуватися про свою популярність та імідж у РФ. Про це повідомляє Інститут вивчення війни, пише Експерт з посиланням на Економічні Новини.
Путін почав частіше з’являтися на публіці в російських містах і частіше робити розпливчасті заяви про вторгнення росії в Україну. Зокрема, 23 грудня російський президент відвідав Конструкторське бюро приладобудування в Тульській області та того ж дня планував відвідати машинобудівний завод «Уралвагонзавод» у Нижньому Тагілі, але в останній момент скасував захід.
Аналітики ISW зауважують, що подібні появи є частиною зусиль кремля представити путіна як лідера воєнного часу та відновити панівне становище у внутрішньому інформаційному просторі.
«Путін постійно покладався на особисті виступи протягом усього свого правління, що допомогло йому створити образ всевидячого та всюдисущого правителя. Він намагається створити сприятливі умови в інформаційному просторі напередодні наступних президентських виборів у росії на початку 2024 року», – додають у повідомленні.
Нагадаємо, президент росії володимир путін у четвер, 22 грудня, використав слово «війна» стосовно того, що відбувається в Україні. Він уперше публічно відхилився від використання терміну «спеціальна військова операція», яким у рф називають вторгнення в Україну.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии