Машини на автопілоті: що запровадили у Німеччині

У Німеччині встановили незвичайні дорожні знаки.Спочатку дорожні знаки з’явилися з метою полегшити пересування водіїв дорогами загального користування. У нинішній ситуації автомобілем далеко не завжди керує водій, так іноді йому може допомагати автопілот. Якщо раніше деякі авто навчили розрізняти деякі знаки, то в Німеччині вирішили піти від зворотного та встановити спеціальний знак для машин на автопілоті. Про це інформує Експерт із посиланням на UAMOTORS.

Перший знак з’явився на автомагістралі A9, яка з’єднує Мюнхен та Інгольштадт, повідомляє  radioarabella.de. Знак являє собою коло 70 сантиметрів у діаметрі з дивним малюнком із різних геометричних фігур усередині. Як повідомили Autobahndirektion Südbayern, всього буде встановлено 13 таких знаків на трасах A9 і A93 навколо розв’язок автобану Холледау. Відстань між знаками складатиме приблизно 2,5 кілометра.

Зазначимо, що нещодавно у Міністерстві транспорту Німеччини оголосили автомагістраль A9 цифровим випробувальним полігоном для автомобілів з автономним керуванням. Нові дорожні знаки повинні будуть допомогти авто на автопілоті точніше визначати своє місцеперебування. Це, своєю чергою, допоможе автомобілям легше синхронізуватися між собою.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии