Шмигаль провів зустріч з директором Європейського бюро ВООЗ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив з директором Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Гансом Клюге потреби та виклики української медицини. Як передає Експерт, про це Шмигаль повідомив у Телеграмі.

«Підтримка медичної сфери в умовах війни залишається одним із пріоритетів уряду. Обговорили потреби та виклики медицини з директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансом Клюге», — зазначив Шмигаль.

За його словами, уряд разом із ВООЗ активно працює над забезпеченням українських лікарень автомобілями швидкої допомоги та обладнанням. «Ключовим завданням зараз так само є забезпеченість медичних закладів якнайбільшою кількістю енергетичного обладнання. Розраховуємо, що ВООЗ активно долучиться й до цього процесу», — наголосив Шмигаль.

Так само, за його словами, спільно приділяється значна увага розвитку в Україні медицини катастроф, сфери психічного здоров’я, системи реабілітації та протезування. «Крім того, обговорили з Гансом Клюге розширення медичних послуг для пацієнтів у постраждалих від війни регіонах, зокрема на Херсонщині. А також відновлення медичної системи на звільнених територіях. Вдячний ВООЗ та особисто доктору Клюге за вагому підтримку України й українців», — підкреслив Шмигаль.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии