Водіям розповіли, яке місце найнебезпечніше в авто

За результатами досліджень, виявлено, що під час дорожньо-транспортної пригоди існує небезпечне місце в автомобілі, яке є особливо вразливим для ударів — це місце попереду поруч з водієм. Зокрема, при аварії це місце відповідає за отримання найбільшої сили удару, пише mashyna.com.ua.
Під час зіткнення спереду, водій, у своєму намаганні уникнути удару, навмисно повертає кермо, що призводить до того, що пасажир, який сидить поруч, потрапляє під удар. Таким чином, ризик травмування найменший для пасажира, який знаходиться за кермом.
Крім того, ризик отримання травм у пасажирів, які сидять на задньому сидінні посередині, менший.
У разі зіткнення ззаду, багажник абсорбує велику частину сили удару, а при лобовому зіткненні цю роль виконує моторний відсік та місця водія і пасажира. Тим часом, пасажир, що сидить ззаду посередині, має достатньо вільного простору перед собою, на відміну від двох інших пасажирів, які можуть отримати травму від удару об крісла, що знаходяться перед ними.
За даними поліції, протягом перших чотирьох місяців 2023 року в Україні сталося майже 7 тисяч дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 852 людини.
Відповідно до даних Опендатабот, кількість ДТП в Україні продовжує зростати.
 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии