Криза посилюється: Microsoft звільняє ще 10 000 людей

Microsoft готується звільнити від 10 000 до 11 000  працівників. Скорочення зайнятості торкнеться багатьох відділів компанії, в тому числі пов’язаного з відеоіграми, але гігант не єдина компанія в індустрії нових технологій, яка готується до скорочення своїх команд. Після появи непідтвердженої інформації Bloomberg опублікував статтю, в якій з посиланням на джерела в Microsoft підтвердив, що редмондський гігант дійсно планує масові звільнення 10-11 тисяч  осіб, тобто близько 5 відсотків всіх співробітників , але наразі невідомо, чи це єдині звільнення, які готує Microsoft у 2023 році, повідомляє Експерт з посиланням на Економічні Новини.

Звільнення стосуватиметься головним чином інженерного відділу та відділу кадрів, і весь процес має бути завершений у березні . Повідомлення про втрату роботи мали надійти ще в середу, 18 січня, коли в мережі з’явилася інформація про скорочення штату в Microsoft. Джейсон Шрайер, журналіст Bloomberg, також повідомив, що звільнення торкнеться і ігрового відділу компанії . Йдеться,  про розробників з Bethesda Softworks ( Starfield , серія The Elder Scrolls), 343 Industries (Halo) і The Coalition (Gears of War).
Згідно з інформацією, оприлюдненою Шраєром, близько 60 людей , які працювали над однокористувацькою кампанією для Halo Infinite , будуть звільнені з 343 Industries . Джозеф Стейтен, креативний директор студії, що відповідає за Halo, який приєднався до компанії в 2020 році, у свою чергу буде перенаправлений в інший відділ Microsoft.
Звільнення в технологічній галузі тривають
У листопаді 2022 року Meta (Facebook, WhatsApp, Instagram) оголосила, що звільнить приблизно 11 000  працівників , скоротивши зайнятість на 13 відсотків. У грудні того ж року компанію покинув  Джон Кармак , який раніше працював над розробкою окулярів Oculus Rift і Ocul Quest VR.
Після того як Ілон Маск захопив Twitter, 4000 людей можуть залишитись без роботи. Компанія Amazon також оголосила про звільнення 18 000 працівників.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии