Яка країна найбільше підтримала Україну у війні з РФ

Хто найбільше нам допомагає? США, Велика Британія, Польща, Німеччина. Але якщо дивитись на допомогу порівняно з розміром ВВП, лідер – Естонія. 0,8% ВВП на допомогу українцям.
Про це повідомляє Експерт з посиланням на народного депутата Олексія Гончаренко.

«Це надзвичайно багато: балтійська країна буквально відрізає ті кошти, які мали б піти на внутрішні процеси, від себе. Бо це для нас. Громадяни свідомо відмовляються від комфорту ціною байдужості та затягують пояси. Все для перемоги. Ви бачите вчинок реального союзника. Можна сказати, Естонія знімає з себе сорочку, аби пустити її на нитки для маскувальних сіток ЗСУ. Повірте, я точно не хочу складати рейтинги партнерів. Зараз ми боремось за нашу спільну справу – допомога кожної держави зараз надзвичайно важлива. Але вклад Естонії дійсно варто підкреслити. Це великий вчинок маленької, але величної країни. Крок, що підкреслює реальні пріоритети», — пише він.

Народний депутат такоже підкреслює той факт, що у той час, як весь світ намагається допомонти Україні, від РФ відвертаються навіть колишні союзники:

«Нам допомагають цілі держави, підставляють плече та по-братськи діляться всім. Тим часом путіна кидають навіть вгодовані ним сирійські бойовики, а всі пострадянські держави панічно тікають від росії подалі. Це вам так, чисто для контрасту», — резюмує Гончаренко.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии