У Держприкордонслужбі повідомили, хто може вивезти дитину за кордон під час війни

Українцям нагадали, які правила діють на період введення на території України надзвичайного або воєнного стануУ Державній прикордонній службі України детально пояснили, хто може вивезти дитину за кордон під час війни. Відповідний допис з’явився на сторінці Держприкордонслужби у соцмережі Фейсбук, повідомляє Експерт.

Хто може вивезти дитину за кордон під час війни:

Як зазначили у Держприкордонслужбі, на період дії воєнного стану дитину до 16 років може супроводжувати один із батьків, баба, дід, повнолітній брат, сестра, або інша особа, уповноважена одним з батьків.

«Для цього їм необхідна завірена органом опіки та піклування заява одного з батьків, або нотаріально завірена згода обидвох батьків дитини.», — пояснили там.

На період введення на території України надзвичайного або воєнного стану, під час виїзду з України групи дітей, прикордонний контроль здійснюється із пред’явленням таких документів:
Згоди Нацсоцслужби на виїзд групи дітей;
Списків групи дітей, які виїжджають за кордон на оздоровлення та відпочинок, та осіб, які супроводжують групу дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок, за відповідною формою;
Паспорта громадянина України для виїзду за кордон дитини або свідоцтва про народження дитини;
Погодження службою у справах дітей згоди законних представників кожної дитини на її виїзд за кордон на оздоровлення та відпочинок відповідно до переліку категорій дітей, визначених Правилами перетинання державного кордону громадянами України;
Заяви батьків на виїзд дитини за кордон, завіреної службою у справах дітей (може здійснюватися без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків за наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон дитини або свідоцтва про народження дитини).

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии