Apple випустить MacBook Air c 15,5-дюймовим екраном

За чутками, новинка матиме той самий дизайн, що і 13-дюймовий MacBook Air, випущений в 2022 році — з плоскими гранями, великим трекпадом Force Touch, клавіатурою з функціональними клавішами, «чубкою» та багатьом іншим.За словами відомого аналітика Росса Янга, Apple працює над новим MacBook Air із 15,5-дюймовим дисплеєм. Виробництво екранних панелей стартує в першому кварталі 2023-го, а сам ноутбук можуть уявити навесні. Про це пише Експерт з посиланням на ITsider.
За розмірами 15,5-дюймовий MacBook Air буде чимось середнім між 14- та 16-дюймовими моделями MacBook Pro. При цьому в лінійці Air він буде найбільшим рішенням на сьогоднішній день.
За чутками, новинка матиме той самий дизайн, що і 13-дюймовий MacBook Air, випущений в 2022 році — з плоскими гранями, великим трекпадом Force Touch, клавіатурою з функціональними клавішами, «чубкою» та багатьом іншим. Він також, ймовірно, включатиме порт зарядки MagSafe, модернізовану акустичну систему і камеру 1080p.
Що стосується начинки, новий Air може бути доступний з варіантами чіпів M2 і M2 Pro, але на відміну від MacBook Pro він, ймовірно, не отримає екран miniLED, та й набір портів буде скромнішим.
Зауважимо, що подібні чутки з’являються далеко не вперше. У джерел лише трохи відрізняється діагональ, але суть одна – незабаром з’явиться великий, тонкий та легкий Air.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии