Росія проводить «приховану» мобілізацію через добровольчі батальйони

Російська Федерація розпочала широкомасштабну акцію з формування добровольчих батальйонів у 85 «суб’єктах» (або регіонах), що входять до складу федерації. Набір до деяких добровольчих батальйонів розпочався в червні, але активізувався в липні, коли щоденно повідомлялося про нові добровольчі підрозділи. Про це повідомляють аналітики американського Інституту вивчення війни, передає Експерт.

Очевидно, що батальйони складатимуться приблизно з 400 чоловіків віком від 18 до 60 років кожен.

Вони належатимуть до різних родів військ, включаючи мотострілецьку, танкову та морську піхоту, а також зв’язку та матеріально-технічного забезпечення.

Новобранці не зобов’язані проходити попередню військову службу і пройдуть лише 30 днів навчання перед відправленням в Україну.

Ці зусилля з найму, ймовірно, будуть дорогими, якщо вони наблизяться до поставлених цілей.

Виявляється, зарплату добровольцям буде виплачувати Міноборони Росії, а надбавки до призову — «суб’єкти».

Зарплати, як правило, починаються приблизно з 3000 доларів США на місяць на солдата або близько 1,2 мільйона доларів на місяць на підрозділ із 400 осіб.

Бонуси за вступ на службу, які пропонують принаймні деякі підрозділи, здаються приблизно місячною зарплатою.

Якщо ці зусилля створять 85 батальйонів із 400 осіб у кожному, це призведе до участі у боротьбі додаткових 34 000 добровольців, що коштуватиме приблизно 102 мільйони доларів на місяць лише зарплати.

Враховуючи, що 30-денна підготовка, яку отримають волонтери перед вступом у бій, не дозволить отримати боєздатних солдатів, така ціна дуже висока.

У разі проходження служби в Україні добровольці отримають статус ветерана та пільги, окрім зарплати та премій,

Ці зусилля, ймовірно, дадуть «солдат» нижчої якості, ніж звичайні призовники в російській армії, за цінами, близькими до професійних солдатів.

Це незвичайний метод, який свідчить про те, що російський президент Володимир Путін як і раніше не бажає змусити свій народ воювати й не може залучити їх воювати добровільно без значних стимулів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии