У Туреччині затримано агента ФСБ Росії

У Туреччині затримано агента ФСБ РФ, який запросив політичний притулок.Як пише haggin.az, в опозиційне російське видання Gulagu.net звернувся діючий агент ФСБ Росії Бауржан Култанов, відправлений до Туреччини за документами оперативного прикриття на ім’я Мухаммада Усманова для впровадження в кола втікачів з Росії та збору інформації, пошуку та розшуку неугодних, а також організації вбивств конкретних осіб за наказом кураторів із ФСБ РФ.

У ході опитування під відеозапис Бауржан Култанов розповів і про обставини вербування та розпочату співпрацю з оперативниками ФСБ.

У 2015 році його депортували з Туреччини до Росії як особу, яка співпрацювала з ІДІЛ. Після передачі в аеропорту співробітникам ФСБ та спецназу, Култанову на вибір дали два варіанти – співробітництво, агентурна робота під контролем ФСБ та 3-4 роки в колонії як учаснику НВФ, або жорстокі тортури, зґвалтування, примус до самозастереження та 5-6 статей КК Росії з 20-25-річним строком позбавлення волі до ІЧ суворого режиму.

Після неодноразових погроз та тиску, Култанов погодився стати секретним агентом ФСБ і протягом понад 4 років під контролем оперативників «упізнавав» як учасників ІДІЛ і тих, кого справді знав і бачив у Сирії, так і тих, кого ніколи не бачив і під контролем оперативників ФСБ підписував понад 100 протоколів із лжесвідченнями та хибними пізнаннями, беручи участь у фальсифікації сотень доказів щодо свідомо невинних осіб.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии