В Одеський порт зайшла 105-річна яхта Joseph Conrad (ФОТО)

Маленька сенсація в Одеському порту: вітрильник Joseph Conrad, збудований в 1916 році, неочікувано відкрив яхтовий сезон.

Про це повідомляє Експерт з посиланням на пресслужбу Адміністрації морських портів України у Фейсбуці.

Зазначається, що в неділю, 14 березня, в акваторію Одеського порту зайшла вітрильна супер’яхта Joseph Conrad.

Судно завели у Нову гавань і ошвартували біля причалу №17 морського вокзалу лоцман Ігор Бойко і лоцман-стажер Олександр Кузнєцов.

На борту яхти перебувають 5 членів екіпажу.

За інформацією, супер’яхта зайшла в Україну для вирішення питання чергової реновації. Ймовірно, з Одеси яхта вирушить до Миколаєва, де базуються фірми, які займаються реновацією суден маломірного флоту.

Ще відомо, що в українські води сталевий вітрильник прибув з Хорватії. Перед цим були порти Греції та Португалії, а до них – Куба, яка стала кінцевою точкою чергової кругосвітньої подорожі SY Joseph Conrad.

Довідка

Джозеф Конрад (при народженні Юзеф Теодор Конрад Коженьовський, 1857-1924) – англійський письменник польського походження, уродженець України. Вважається одним із найвидатніших англійських прозаїків. Його твори мали великий вплив на творчість багатьох класиків літератури, серед яких Ернест Хемінгуей, Грем Грін, Вільям Берроуз та інш. Д.Конрад – автор романів та оповідань на морську тематику. Підчас їх написання автор послуговувався власним досвідом плавання у британському торговельному флоті.

Новости партнеров