Санкції в дії: у Росії та Білорусі відключать частину роутерів та хмарні точки доступу

З 21 грудня перестануть працювати роутери та хмарні точки доступу американської компанії Cisco Meraki.Пристрої відключать від хмарних сховищ та оновлення програмного забезпечення, а користувачі не зможуть бачити свої роутери в особистому кабінеті. Про це повідомляє Експерт з посиланням на ITsider.
Про це компанія сповістила клієнтів у персональних листах, пишуть російські профільні видання. В компанії вказали, що роботу пристроїв буде припинено через санкції. Вимкнення обладнання здійснюватиметься на основі даних про геолокацію.
Компанія заявила, що діє відповідно до вимог американської влади та законодавства про санкції. Усі рішення також погоджено з материнською компанією Cisco, яка купила Meraki 10 років тому.
Cisco, нагадаємо, ще в березні призупинила в Росії продаж та обслуговування обладнання. А наприкінці червня компанія пообіцяла повністю піти з Росії та Білорусі.
Meraki – це один з найбільших у світі розробників хмарних та мережевих рішень. Вона постачає роутери, точки доступу та інші мережні пристрої.
Загалом уже понад 83% великих міжнародних компаній звернули свою діяльність у Росії з моменту її повномасштабного вторгнення в Україну. Такі підрахунки опублікувала Єльська школа управління.
Аналітики з лютого 2022 року відстежують заяви 1200 компаній. З них вже 1000 публічно повідомили, що добровільно скорочують свою діяльність у РФ – тією чи іншою мірою понад санкційний мінімум.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии