Захист під час біологічної та хімічної атаки: в Україну прибули найсучасніші протигази у світі

Одні з найсучасніших протигазів у світі – вже в Україні.Одні з найсучасніших протигазів у світі – вже в Україні та їдуть до захисників на передову. Про це інформує Експерт з посиланням на АрміяInform.

Йдеться про захисний пристрій від британського виробника Avon Protection Systems, модель С-50. Захищає під час біологічної та хімічної атаки, від радіації, токсичних випаровувань чи газів. Ідеальна для рятувальників та військових, бо у ній легко дихати, добре видно, а головне – безпечно.

2 тис. таких респіраторів та 4 тис. змінних фільтрів Силам територіальної оборони ЗСУ передав Ukrainian World Congress – Свiтовий Конґрес Українців – міжнародна некомерційна організація, що об’єднує нашого цвіту по всьому світу. Вартість вантажу – 885 000 $. Придбати і привезти захист вдалося завдяки пожертвам благодійників у рамках кампанії #UniteWithUkaine. Unite With Ukraine – це глобальна фандрейзингова ініціатива, покликана забезпечити українських воїнів захисним спорядженням і медичним обладнанням.

Дякуємо меценатам за підтримку ЗСУ! За те, що збираєте кошти, закуповуєте спорядження та стоїте у цій боротьбі з нами пліч-о-пліч! Віримо, що цей захист допоможе вберегти життя наших воїнів.

Наближаємо перемогу разом!

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии