Стало відомо, на якому місці Україна по швидкості мобільного інтернету

Україна, яка стабільно була у топ-10 країн по швидкості кабельного інтернету, зараз на 67 місці.Компанія Ookla, яка розробляє популярний сервіс для моніторингу швидкості мобільного інтернету Speedtest, опублікувала звіт Speedtest Global Index. Загалом, мобільний інтернет по всьому світу став швидшим на 17 відсотків, а кабельний – на 28 відсотків, пише Експерт з посиланням на ITsider.
Україна, яка стабільно була у топ-10 країн по швидкості кабельного інтернету, зараз на 67 місці. Середня швидкість завантаження складає 60 Мбіт/с. У мобільному все, на жаль, ще гірше – зараз у нас 127 місце, середня швидкість складає 11.23 Мбіт/с (поруч із Сомалі, Мавританією та Зімбабве).

Лідером за швидкістю кабельного інтернету стала Чилі, у якій середня швидкість кабельного інтернету складає 216.46 Мбіт/с. В плані мобільного інтернету лідером є Катар, який провів суттєве оновлення інфраструктури мобільних мереж перед минулорічним Чемпіонатом світу з футболу. Середня швидкість мобільного інтернету в Катарі складає 176.18 Мбіт/с. Серед сусідніх з Україною країн у топ-10 є Болгарія, у якій швидкість мобільного інтернету складає 103.29 Мбіт/с.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии