Глобальна економіка може уникнути рецесії, — J.P. Morgan

У J.P.Morgan повідомили, що глобальна економіка може уникнути рецесії на фоні росту імовірності зниження інфляції.Аналітики J.P.Morgan повідомили, що глобальна економіка може уникнути рецесії через «м’яку посадку». Про це інформує Експерт з посиланням на Reuters.

На думку аналітиків вплинули останні дані щодо пом’якшення інфляції та тиску на заробітну плату, а також дані про стабілізацію довіри споживачів. «Імовірність м’якої посадки зросла зі зниженням інфляції…», – йдеться в повідомленні компанії.

Опитування, проведені минулого тижня, показали, що Європа майже напевно входить у рецесію, оскільки інфляція більш ніж у чотири рази перевищує цільовий показник Європейського центрального банку. Поглиблення кризи вартості життя та похмурі перспективи змушують споживачів скорочувати витрати.

У J.P.Morgan повідомили, що очікують, що європейські уряди активно діятимуть, щоб захистити споживачів від різкої енергетичної інфляції, оскільки ціни на природний газ різко зросли. Корпоративні прибутки в Європі також «кидають виклик економічному імпульсу», зазначили у J.P.Morgan.

Нагадаємо, дані Міністерства праці США минулого місяця показали, що липневі споживчі ціни майже не зросли через різке падіння вартості бензину, що стало гарною ознакою для американців. Нагадаємо, у США інфляція досягла найвищого рівня за останні чотири десятиліття.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии