Компанія Meta представила нову модель штучного інтелекту

Компанія Meta, що відома своїми інноваційними технологіями, представила нову модель штучного інтелекту, яка здатна вчитися на основі мільйонів зображень та текстів.Нова модель отримала назву “MetaAI” і відрізняється від попередніх версій тим, що вона має здатність розуміти зв’язки між різними об’єктами на зображеннях та текстах, пишуть Економічні Новини.
MetaAI була навчена на величезному наборі даних, що складається з мільйонів зображень та текстів з різних джерел, включаючи Інтернет, бази даних та соціальні мережі. За допомогою нейронних мереж та інших технологій штучного інтелекту, MetaAI здатна зрозуміти зображення та текст і виконувати різні завдання, відповідно до заданих параметрів.
Представники компанії Meta заявили, що MetaAI має великий потенціал для застосування в різних галузях, включаючи медицину, фінанси, автомобільну та аерокосмічну промисловість, а також в інших сферах, де потрібна точність та швидкість прийняття рішень на основі великих обсягів даних.
Однак, деякі експерти підкреслюють, що розвиток штучного інтелекту такої високої якості повинен бути відповідальним та етичним, і відповідати принципам захисту приватності та прав людини. Компанія Meta запевняє, що дотримується цих принципів та зобов’язань.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии