Українцям нагадали, що варто покласти у тривожну валізу

Стало відомо, що варто покласти у тривожну валізу.
В Україні не вщухають масовані ракетні обстріли, які веде РФ по мирним містам. Українці змушені ховатися у бомбосховищах, щоб зберегти своє життя. Невідомо, скільки може тривати обстріл, тому необхідно мати на цей випадок тривожну валізу. Її треба взяти з собою до укриття. Фахівці dovidka.info розповіли, що має бути у тривожній валізі, інформує Експерт

Що таке тривожна валіза

Тривожною валізою називають міцний великий зручний рюкзак чи сумку. Складіть необхідний мінімум одягу, предметів гігієни, ліків, інструментів та харчів. Тривожна валіза потрібна для швидкої евакуації, щоб ви не витрачали час на збір речей.

Які речі необхідно покласти до тривожної валізи

У валізу слід покласти найнеобхідніші речі та документи, а саме:

паспорт і копії всіх необхідних документів в поліетиленовій упаковцігроші (банківські картки та готівку; розподіліть банкноти по різних місцях)паперову версію COVID-сертифікатуключі від помешкання та автомобілякарту місцевості, а також інформацію про спосіб зв’язку й обумовлене місце зустрічі вашої родинизарядні пристрої для мобільних телефонів та павербанкирадіоприймачліхтарик, сірники, запальничку, свічкизапасний кнопковий телефон, комплект раційкомпас, годинник (бажано водонепроникний механічний)запасні батарейкибагатофункціональний інструмент (мультитул), що має лезо ножа, шило, викрутку, ножиці тощозагострені ніж, сокирусвисток, фаєрпакети для сміттярулон широкого скотчублокнот, ручку, олівець або маркертаблетки для очищення водинитки, голкишнур синтетичний (товщина – 4-5 мм, близько 20 м довжина)аптечкутеплий одягспідню білизну та шкарпеткинадійне зручне взуття, бажано вологостійкенамет, каримат, спальник (якщо дозволяє місце)гігієнічні засобипосуд (казанок, флягу, ложку, кружку)два літри питної води на одну людину (така кількість має покрити вашу мінімальну потребу на дві доби, і при цьому не зробить вашу тривожну валізу надто важкою)продукти харчування на два днівідсканований архів фотографій та документівТакож слід покласти у верхню чи бокову кишеню позначку з вашим іменем та контактами на випадок, якщо ви втратите рюкзак. За можливості, візьміть із собою фотографії рідних чи тих, з ким ви будете постійно поряд — це допоможе вам їх відшукати, якщо група розділиться.

Після того, як спакуєте речі, спробуйте підняти рюкзак і пройтися з ним. Якщо він заважкий, обов’язково оптимізуйте його вміст: важливо донести його до укриття без проблем.

Дитині у рюкзак та кишеню необхідно покласти записки з її ім’ям роком народження, домашньою адресою, запланованим місцем призначення та інформацією про батьків – імена та контакти. Поясніть дитині, коли і як користуватися цією запискою.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии