Паливна криза: в Україні відкрили державні АЗС

В Україні відкрили «бюджетні» заправки «Укравтогаз».Державна мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) «Укравтогаз» відновила роботу станцій після чотиримісячної паузи. Про це йдеться на офіційній сторінці компанії, повідомляє Експерт.

В Україні відновилася робота «бюджетних» заправок «Укравтогаз». Починаючи з червня працює 32 станції, реалізуючи стиснений природний газ. У компанії заявили, що ціна газу на станціях становить 43,2 гривні за кожен кубометр. Відзначається, що роботу станцій відновили на прохання військових адміністрацій, комунальних підприємств і перевізників, у яких залишився транспорт обладнаний ГБО. У зв’язку з дефіцитом палива попит на автогаз виріс.

У компанії заявили, що закупівельна ціна на даний вид палива стабілізувалася. Так, якщо в січні ціни досягали 45-46 тисяч гривень за тисячу кубометрів, то вже навесні цифри суттєво помінялися. Також в «Укравтогаз» додали, що ряд станцій розташовані на тимчасово окупованих територіях або в зоні активних бойових дій, тому вони поки не будуть працювати.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии