Японію може накрити криза через вторгнення РФ в Україну

Зростання цін на сировину, викликане війною в Україні, скорочує прибутки компаній, збільшує витрати домогосподарств і ставить під небезпеку плани Банку Японії щодо до помірного відновлення.Нацбанк Японії знизив свої очікування щодо зростання регіональних економік країни, а керівник Нацбанку попередив про «дуже високу невизначеність» щодо наслідків кризи в Україні, підкреслюючи зростання ризиків для відновлення економіки. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на Reuters.

Погіршення очікувань щодо економічного росту ще раз підкреслює зростаючу стурбованість через збільшення цін на сировину. «Існує дуже велика невизначеність щодо того, як події в Україні можуть вплинути на економіку Японії та ціни», – сказав голова Банку Японії Харухіко Курода.

Зростання цін на сировину, викликане війною в Україні, скорочує прибутки компаній, збільшує витрати домогосподарств і ставить під небезпеку плани Банку Японії щодо до помірного відновлення. «Подальше зростання цін на сировину може вплинути на споживання, корпоративні прибутки та капітальні витрати», – сказав керівник відділення Банку Японії в Осаці Хірохіде Когучі.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии