Дослідники також порівняли знімки, зроблені “Джеймсом Веббом”, з фотографією цього ж регіону, зробленою телескопом “Спітцер”.Новий телескоп NASA «Джеймс Вебб» вирівняв усі чотири наукові інструменти. Йому вдалося зробити знімок області, розташованої в галактиці-супутниці Чумацького Шляху, Малій Магеллановій хмарі. Про це пише Експерт з посиланням на ZN.UA.
Як повідомляє NASA, на представлених знімках можна вивчити роботу найхолоднішого інструменту телескопа – інструмента середнього інфрачервоного діапазону або MIRI. Для перевірки його роботи вчені вибрали щільне зоряне поле в Малій Магеллановій хмарі.
Дослідники також порівняли знімки, зроблені “Джеймсом Веббом”, з фотографією цього ж регіону, зробленою телескопом “Спітцер”. Новий телескоп робить знімки з роздільною здатністю 7,7 мікрон, а попередник – вісім мікрон.
Так, на зображеннях “Джеймса Вебба” можна детально розглянути міжзоряний газ. Наприклад, можна помітити випромінювання водню та вуглецю, які відіграють важливу роль у його тепловому балансі. Коли телескоп буде готовий перейти до наукової діяльності, дослідження, проведені за допомогою MIRI, допоможуть вченим по-новому поглянути на народження зірок та протопланетних систем.
В даний час команда телескопа проводить тестування його інструментів, щоб розпочати наукові спостереження вже цього літа.