Телескоп «Джеймс Вебб» показав знімки галактики-сусідки Чумацького Шляху. ФОТО

Дослідники також порівняли знімки, зроблені «Джеймсом Веббом», з фотографією цього ж регіону, зробленою телескопом «Спітцер».Новий телескоп NASA «Джеймс Вебб» вирівняв усі чотири наукові інструменти. Йому вдалося зробити знімок області, розташованої в галактиці-супутниці Чумацького Шляху, Малій Магеллановій хмарі. Про це пише Експерт з посиланням на ZN.UA.

Як повідомляє NASA, на представлених знімках можна вивчити роботу найхолоднішого інструменту телескопа – інструмента середнього інфрачервоного діапазону або MIRI. Для перевірки його роботи вчені вибрали щільне зоряне поле в Малій Магеллановій хмарі.

Дослідники також порівняли знімки, зроблені «Джеймсом Веббом», з фотографією цього ж регіону, зробленою телескопом «Спітцер». Новий телескоп робить знімки з роздільною здатністю 7,7 мікрон, а попередник – вісім мікрон.

Так, на зображеннях «Джеймса Вебба» можна детально розглянути міжзоряний газ. Наприклад, можна помітити випромінювання водню та вуглецю, які відіграють важливу роль у його тепловому балансі. Коли телескоп буде готовий перейти до наукової діяльності, дослідження, проведені за допомогою MIRI, допоможуть вченим по-новому поглянути на народження зірок та протопланетних систем.

В даний час команда телескопа проводить тестування його інструментів, щоб розпочати наукові спостереження вже цього літа.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии