У НАТО заявили, що відповідатимуть на всі недружні дії РФ

Представниця Альянсу зазначила, що напад Росію на Україну зруйнував безпеку в регіоні і дуже жорстко показав її реальні наміриНАТО не хоче конфронтації з Росією і не становить загрози для неї, однак відповідатиме на всі загрози і недружні дії РФ.

Про це заявила голова Управління східного партнерства, політичних відносин та політики безпеки НАТО Таня Хартман під час онлайн-виступу на круглому столі на тему: «Від Мадриду до Мадриду: 25 років особливого партнерства між НАТО та Україною», пише Експерт з посиланням на кореспондента Укрінформу.

Представниця Альянсу зазначила, що напад Росію на Україну зруйнував безпеку в регіоні і дуже жорстко показав її реальні наміри.

«Росія порушила права не тільки своїх сусідів, вона загрожує всій євроатлантичній спільноті. НАТО не хоче конфронтації і не є загрозою для російської федерації. Ми будемо відповідати на загрози і недружні дії Росії і, відповідно, будемо зміцнювати захист і безпеку всіх союзників проти агресивних дій Росії, протидіючи її втручанню і агресії», — сказала Хартман.

Вона нагадала, що, враховуючи політику Росії, НАТО більше не вважає її своїм партнером.

«Тим не менше ми зберігаємо відкриті канали комунікації з Росією, щоб зменшити ризики, запобігти ескалації і посилити прозорість. Ми хочемо стабільності і передбачуваності в євроатлантичній зоні. Будь-які зміни у нашому ставленні до російської федерації залежатимуть від її агресивної поведінки згідно з міжнародним правом», — зазначила представниця Альянсу.

Вона підкреслила, що існування сильної і незалежної України дуже важливо для європейського регіону, і нагадала, що на Мадридському саміті лідери країн НАТО ухвалили рішення щодо посиленої підтримки України.

Як повідомлялося, на саміті у Мадриді 28-30 червня НАТО затвердило нову Стратегічну концепцію, яка визначає пріоритети розвитку Альянсу на наступну декаду та визначає Росію як головну загрозу для євроатлантичної та європейської безпеки.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии