В Україні можуть скасувати пільгове розмитнення авто: що відомо

Пільгове розмитнення автомобілів можуть скасувати з 1 липня.З 1 липня можуть скасувати пільгу зі сплати ПДВ, мита та акцизу при розмитнені автомобілів. Податковий комітет Ради погодив відповідний законопроект (N7418). Депутати будуть голосувати за нього наступного тижня. Про це інформує Експерт з посиланням на AMPERCAR.

Водночас пільга залишається для автомобілів, як йдуть на потреби ЗСУ. Як це буде контролювати – невідомо. Також пропонується звільнити від сплати збору на обов’язкове державне страхування покупців електромобілів. Така пільга мала вступати в дію лише з 2026 року. Наразі імпорт електрокарів не обкладається ПДВ.

ЗП N7418 також передбачає повернення оподаткування імпорту, в тому числі і критичного. Але Кабміну зможе встановлювати пільгові мита на товари з країн, які прийняли аналогічне рішення відносно українського експорту.

Нагадаємо. 6 квітня Верховна рада звільнила імпорт товарів в Україну від ввізного мита та ПДВ. Депутати також звільнили від оподаткування імпорт автомобілів. На 6 червня в Україну завезли на умовах пільгового розмитнення 140 тис вживаних авто

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии