«Інноваційний бойовий робот»: Естонія презентувала новітній безпілотний танк

Безпілотний танк перетворили на засіб розвідки.Компанія Milrem Robotics представила найновіший варіант бойового робота THeMIS Observe на базі модульної платформи THeMIS UGV з акцентом на розвідку, спостереження та розвідку в рамках четвертої демонстрації проекту ЄС iMUGS у Бельгії. Про це інформує Експерт з посиланням на PORTALTELE.

Інтегрована модульна безпілотна наземна система (iMUGS) – це проект, який має на меті створення європейської стандартизованої безпілотної наземної системи. Її ключовим елементом є модульна роботизована система THeMIS естонської компанії Milrem Robotics, яка дозволяє легко розробляти варіанти роботів шляхом заміни модулів корисного навантаження на загальному модулі мобільності та управління для виконання різних місій – від постачання військ до розгортання дистанційно керованої зброї.

Підтримуваний Міністерством оборони Естонії, THeMIS Observe починався як платформа для транспортування та запуску прив’язного безпілотного квадрокоптера, а минулого року платформа THeMIS, оснащена 7,62 мм кулеметом, провела навчання з бойовою стрільбою. В останньому варіанті безпілотник був оснащений обладнанням ISR, включаючи камеру Z:Sparrowhawk від HENSOLDT, радар Squire від Thales, акустичне виявлення пострілів Metravib Defense Pearl, Rapid Obscuring SYstem (ROSY) від Rheinmetall та щоглу від Teksam Company NV.

Згідно з Milrem, легка дистанційна зброя може бути додана до THeMIS Observe, який також включає комплект інтелектуальних систем Milrem з функціями проходження і навігації по дорожніх точках з виявленням і обходом перешкод.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии