В Іспанії спека побила 62-річний рекорд

В Іспанії минулий місяць був найспекотнішим і найсухішим за всю історію спостережень.В ураженій посухою Іспанії розповіли, що квітень був найспекотнішим і найпосушливішим місяцем за весь період офіційного фіксування температури повітря з 1961 року, інформує Associated Press.

Державне метеорологічне агентство AEMET повідомило, що середньодобова температура в квітні становила 14,9 градуса Цельсія (58,8 Фаренгейта), що вище за середній показник на 3 градуси за Цельсієм. У AEMET розповіли, що середня максимальна температура повітря протягом місяця зросла на 4,7 градуса за Цельсієм.

Три роки незначної кількості опадів і високих температур призвели до того, що на початку цього року країну накрила посуха. Екстренне дослідження, проведене групою міжнародних вчених минулого тижня, показало, що рекордні квітневі температури в Іспанії, Португалії та північній Африці сталися ймовірно через кліматичні зміни, спричинені людиною, і були б майже неможливі в минулому.

Раніше повідомлялося, що Іспанія страждає від «надзвичайної» посухи і просить по допомогу. Міністр сільського господарства Іспанії Луїс Планас написав єврокомісару з питань сільського господарства Янушу Войцеховському з проханням надати фінансову допомогу 890 000 сільськогосподарським робітникам Іспанії.

В даний час 27% території Іспанії страждають від «надзвичайної» або «тривожної» посухи, згідно з даними Міністерства екологічного переходу. У сільськогосподарському регіоні Іспанії, Андалусії, ситуація набагато гірша. Басейн річки Гвадалквівір заповнений на 24,8% від своєї загальної ємності, а деяким фермерам у регіоні скоротили кількість води для зрошення на 90%.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии