Нова Mazda MX-5 Miata з’явиться у 2026 році

Наступний MX-5 Miata, ймовірно, матиме гібридну силову установку та новий елегантний дизайн, інформує Експерт.
Можливо, Mazda не є найбільшою рибою в автомобільній промисловості, але не можна заперечувати, що MX-5 Miata досягла легендарного статусу. Попри те, що крихітний родстер часто стає предметом жартів попкультури, автолюбителі його виділяють. Mazda MX-5 є одним із найкраще збалансованих, економних спортивних автомобілів, які коли-небудь виготовлялися. З огляду на це, очевидно, що в інтересах автовиробника було б якомога довше зберегти улюблені автомобілі своїх шанувальників.
Відповідно до звіту Which Car схоже, Mazda робить саме це. У Which Car стверджують, що було «попереджено», що наступний MX-5 з’явиться у 2026 році, і на цей час Mazda «робить способи електрифікації» родстера. Нещодавно Mazda оприлюднила графік переходу на BEV до 2030 року, і частина плану полягає в тому, щоб представити нову гібридну силову установку до 2025 року.
Враховуючи терміни, здається ймовірним, що наступна машина Mazda MX-5 буде гібридом, а не BEV.
Однією з відмінних рис MX-5 є його легке шасі та баланс ваги. Чи зможе Mazda зберегти «стрункість» MX-5 завдяки електродвигуну та акумуляторній батареї? Це ми дізнаємось приблизно через чотири роки. Загалом це не нездійсненне завдання, але воно може бути досить складним.
Cьогодні Mazda є одним з найвідоміших автомобільних брендів. Штаб-квартира Mazda Motor Corporation перебуває Хіросімі, Японія (Hiroshima, Japan). Складальні підприємства розкидані по усьому світу. Щорічно по світу розходяться мільйони автомобілів Mazda.  Нині  компанія відмовилася від виробництва моделей представницького класу, роблячи акцент на випуск моделей малого і середнього класу, а також спортивні автомобілі. У будь-якому випадку світовий попит на продукцію не пропадає ось вже кілька десятків років.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии