ВПС США продемонстрували свою зростаючу бойову міць у повітрі

ВВС США влаштували вражаючу «слонову прогулянку» за участю 48 F-35A Lightning II та 12 F-16 під час планових навчань з бойової готовності на базі ВВС Ейлсон. Про це пише Експерт із посиланням на Defence-blog.

«Слонова прогулянка» — це термін ВПС США, що позначає рулювання військових літаків прямо перед зльотом, коли вони перебувають у тісному строю.

Демонстрація є частиною тренувальних операцій бази, спрямованих на відпрацювання здатності 354 FW швидко запускати літаки F-35A Lightning II і F-16 Fighting Falcon. Захід дав льотчикам можливість відточити висококласні можливості готовності.

«Після демонстрації наших можливостей у березні 2022 року ми отримали наші останні F-35 і поповнили наш парк», — сказав полковник Девід Беркланд, командир 354-го FW.

«У 354-го FW є залізо, і ми готові задіяти авіацію в будь-який час і в будь-якому місці».

F-35A – найновіший винищувач п’ятого покоління ВПС США. Він замінить застаріваючий флот ВПС США, що складається з літаків F-16 Fighting Falcons та A-10 Thunderbolt II, які були основними винищувачами понад 20 років, і принесе з собою покращені можливості для виживання у складному середовищі загроз.

Завдяки своїм аеродинамічним характеристикам та вдосконаленій інтегрованій авіоніці F-35A забезпечить малопомітність нового покоління, покращену ситуаційну обізнаність та меншу вразливість для Сполучених Штатів та союзних країн.

Після демонстрації можливостей пілоти здійснили локальні тренувальні вильоти до JPARC.

354-й FW — найкращий у світі винищувальний авіаполк п’ятого покоління, готовий конкурувати, стримувати та перемагати у висококласному бою з різноманітними інноваційними силами.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии