В Україні почали діяти нові правила перевірки водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння

Український уряд нещодавно запровадив нові правила для водіїв, попередивши їх про зміни у правилах перевірки водіїв на стан алкогольного, наркотичного та інших видів сп’яніння за кермом.За словами Тараса Мельничука, представника Кабінету Міністрів у Верховній Раді, зміни передбачають обов’язкову присутність двох свідків або відеозапис під час перевірки водія на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Зафіксовані докази обов’язково додаються до протоколу. Крім того, поліцейські тепер перевірятимуть водіїв на вживання наркотиків і ліків, які можуть погіршити швидкість реакції та увагу під час керування автомобілем.

Важливо зазначити, що згідно з чинним законодавством, водіям дозволено мати максимальний рівень алкоголю в крові 0,2 проміле.

Однак, якщо цей ліміт буде перевищено, водій зіткнеться з серйозними наслідками, такими як штрафи, втрата прав на керування автомобілем, а у важких випадках – навіть позбавлення волі.

Наприклад, перше порушення може призвести до штрафу в розмірі 17 000 гривень та позбавлення прав на один рік, друге порушення може призвести до штрафу в розмірі 34 000 гривень та позбавлення прав на три роки.

Нарешті, третє порушення протягом року може призвести до штрафу в розмірі 51 000 гривень, конфіскації транспортного засобу та позбавлення права керування на десять років.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии