В Ізраїлі помітили загадковий озброєний робот-танк

В Ізраїлі було помічено прототип безпілотного міні-танку, оснащеного 30-мм гарматою.Про це пише Експерт із посиланням на Defence-blog.

Користувач Twitter Caesar опублікував фотографію таємничої бойової машини, що буксирується на причепі дорогою загального користування. Вважається, що виявлений озброєний робот-танк є чимось іншим, як колісною безпілотною наземною машиною BLR Mk2 з вежею, озброєною 12,7-мм великокаліберним кулеметом і 30-мм автоматичною гарматою.

Новий безпілотний наземний апарат має унікальний дизайн. Дистанційна бойова машина побудована на базі роботизованої машини BLR компанією BL Advanced Ground Support Systems.

Як зазначають у компанії, BLR є поточним проектом розробки наземного безпілотного транспортного засобу.

Unknown Israeli AFV or UGCV with turret from Eitan IFV pic.twitter.com/TjZxjxvRPn
— Caesar (@Ninja998998) May 3, 2022

BLR пропонує виняткову наземну мобільність у поєднанні з технологією «управління з проводів», що дає центру керування польотом можливість керувати транспортним засобом у вільному ланцюзі керування.

Конфігурація приводу 6×6, що використовує гідростатичні мотор-колеса, дозволяє безпрецедентно долати перешкоди, починаючи від підйому сходами заввишки 1500 мм і закінчуючи перетином відкритої канави висотою 1000 мм. Індивідуальні гідропневматичні важелі підвіски забезпечують хід підвіски 610 мм, а також можливість змінювати висоту приводу та жорсткість приводу на льоту над шиною управління.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии