В Україні зростає попит на вживані автомобілі — Укравтопром

У першому кварталі 2023 року українці зареєстрували 39,2 тис. вживаних автомобілів, що в 3,5 рази більше, ніж нових.За даними асоціації “Укравтопром”, на вторинному авторинку лідирують моделі Volkswagen, Renault та Skoda, інформують Економічні новини.

У березні кількість ввезених та зареєстрованих в Україні вживаних автомобілів зросла на 6% порівняно з лютим. У той час як попит на нові автомобілі залишається низьким, апетит на вживані поступово зростає після спаду.

Середній вік вживаних автомобілів в Україні становить 11 років, а найстарішим зареєстрованим у березні був Mercedes-Benz S-Class 1993 року випуску.

Незважаючи на розширення асортименту доступних моделей, четвірка лідерів залишається незмінною: Renault Megane, Volkswagen Golf, Skoda Octavia та Volkswagen Passat.

Лише у березні українці зареєстрували 1 155 Renault Megane, 1 030 Volkswagen Golf та 820 Skoda Octavia. Четверте і п’яте місця посіли Volkswagen Passat і Ford Focus з 641 і 384 реєстраціями відповідно.

Варто зазначити, що у 2023 році українці купують вживані автомобілі втричі частіше, ніж нові. Тенденція, схоже, зберігається з року в рік.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии