ЄС активізує підписання торговельних угод

ЄС активізує підписання торговельних угод через війну в Україні. Віцепрезидент Єврокомісії та комісар з питань торгівлі Валдіс Домбровскіс повідомив, що Європейський Союз хоче прискорити заключення торговельних угод з іншими країнами на фоні війни в Україні. Про це інформує Експерт з посиланням на Reuters.

Домбровскіс сказав, що серед міністрів, які зустрілися в Люксембурзі, був «дуже широкий консенсус» щодо активізації зусиль по прискоренню укладення, підписання та ратифікації торговельних угод. «Нам потрібно переглянути поточний геополітичний ландшафт, щоб забезпечити безпеку наших ланцюгів поставок і створити нові можливості для наших експортерів», – сказав він.

Домбровскіс зазначив, що війна в Україні була основним, але не єдиним фактором, який підвищив увагу блоку до торговельних угод. «Неоднозначне позиціонування» Китаю щодо вторгнення Росії в Україну також було проблемою, хоча Брюссель все ще зацікавлений у переговорах з Пекіном. Європейський Союз також веде переговори про укладення угод про вільну торгівлю з Австралією, Новою Зеландією, Індонезією та Індією.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии