Стало відомо, кому дістануться прикраси королеви Єлизавети ІІ

Вже відомо, що заповіт королеви залишиться конфіденційним і перебуватиме під замком упродовж 90 років.

Найбільше королева Єлизавета II любила носити перли. Але у її особистій колекції було близько 300 різноманітних прикрас. Розповідаємо, що буде з ними після того, як монархиня померла. Про це пише Експерт з посиланням на ТСН. 

Перш, ніж труну Єлизавети II опустили до королівського склепу, з неї зняли Імператорську державну корону, яка містить близько 3000 діамантів, державу та скіпетр – символи влади було знято та поміщено на вівтар, що означає кінець правління монархині. Тепер усі ці символи належать королю Чарльзу ІІІ.
А що ж буде з власними прикрасами Її Величності Єлизавети II
Вже відомо, що заповіт королеви залишиться конфіденційним і перебуватиме під замком упродовж 90 років. Тому точні плани щодо речей королеви та їхня кількість потенційно залишаться невідомими, але деякі предмети одягу, можливо, вже знайшли нових власниць.

З книжки особистої стилістки королеви Анджели Келлі, яка також була присутня на похороні монархині, відомо, що Єлизавета II була дуже ощадлива. Ось що писала авторка:

«Її Величність завжди ощадлива і любить, щоб її одяг був максимально пристосований і перероблений… Після двох або трьох виходів у світ, коли одяг стане знайомим для публіки, ми або шукали способи переробити вбрання, або ж цей аутфіт одягався на приватні заходи в Балморалі або Сандрінгемі», — пише Анджела.

Отже, що буде з одягом, достеменно невідомо. Можливо, частину його виставлять на виставці, як це бувало з вбранням, яке монархиня одягала на свої ювілеї – срібний, золотий, діамантовий та платиновий.

Прикрас у Єлизавети ІІ було дуже багато. Видання express з посиланням на Tatler пише, що королева мала 98 брошок, 46 намист, 37 браслетів, 34 пари сережок, 15 каблучок, 14 годинників і 5 підвісок. На ознаменування платинового ювілею у Букінгемському палаці до жовтня триває виставка особистих прикрас королеви.

Королівська експертка Кеті Ніколл повідомила Entertainment Tonight, що королева-консорт Камілла отримає право першого голосу щодо прикрас Її Величності.

«У всьому цьому є ієрархія. Королева-консорт дійсно отримує право першого вибору прикрас королеви. І після цього йде принцеса Уельська, Кетрін».

Передбачається, що інші прикраси із особистої колекції королеви будуть передані в оренду королівській родині.
Хто вже носить прикраси Її Величності
Нагадаємо, на похороні Єлизавети II принцеса Уельська з’явилася в перлинному кольє і в браслеті Її Величності. Перли вважалися однією з улюблених прикрас королеви, і їх часто вважали «жалобною прикрасою» ще від часів її прабабусі королеви — Вікторії, яка не хотіла носити нічого кольорового після смерті коханого чоловіка Альберта.

Коштовності корони, з яких 142 предмети і понад 23 000 дорогоцінного каміння, зберігаються в лондонському Тауері і тепер передані королю Чарльзу III як наступному монарху.

 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии