Зазвичай виробники взуття використовують класичну шнурівку, і багато хто навіть не замислюється про наявність інших варіантів. Але буденне спортивне взуття, черевики на шнурівці, кроси і кеди завдяки новій шнурівці перетворюється на ефектне і привабливе, від якого просто очей не відірвати. Ділимося порадами як це легко зробити, а також даємо кілька лайфхаків зі шнурками.
Як незвично зашнурувати кросівки
Це швидкі види шнурівок, які не потребують особливих навичок. Якщо все зробите правильно, то результат вас не розчарує. А як саме зашнурувати, підкаже представлений практичний матеріал.
Лайфхак, за якого ніколи не розв’яжуться шнурки
Деякі види шнурків, особливо синтетичні, схильні до постійного розв’язування. У мережі радять натирати черевики губною помадою або свічкою – нібито це вирішить проблему, але одним із перших кроків до розв’язання проблеми є заміна синтетичних шнурків на бавовняні. Цей матеріал створює більше тертя й одразу знижує ковзання, запобігаючи розв’язування.
Як зберегти білі шнурки в первозданному вигляді
- Щоб почати шлях до бездоганно білих шнурків, необхідно провести попередню обробку. Зніміть шнурки з взуття й акуратно струсіть з них бруд і сміття. Потім замочіть шнурки в суміші теплої води і м’якого прального порошку. Залиште їх на 30 хвилин, щоб видалити всі плями і виділення. Після замочування акуратно почистіть шнурки зубною щіткою з м’якою щетиною або старою взуттєвою щіткою з м’якою щетиною. Особливу увагу приділіть плямам, які важко вивести, і пожовклим ділянкам. Ретельно промийте шнурки чистою водою, поки не змиється весь мийний засіб.
- Для підвищення рівня чистоти можна випрати білі шнурки у пральній машинці. Помістіть їх у невеликий сітчастий мішок для прання або наволочку, щоб вони не заплуталися. Додайте невелику кількість прального порошку і ввімкніть режим делікатного прання в холодній воді. Після закінчення циклу витягніть шнурки й огляньте їх. Якщо вони не такі білі, як хотілося б, можна повторити процедуру до отримання бажаного результату.
- А ще природне сонячне світло здатне творити чудеса, повертаючи шнуркам білизну. Після прання вивісьте їх на відкритому повітрі під прямими сонячними променями. Ультрафіолет сприяє відбілюванню і дезінфекції тканини, внаслідок чого шнурки набувають первозданного вигляду.