Скрипалька з класичною освітою, яка закінчила Королівський коледж музики в Лондоні та здобула ступінь магістра в Королівській консерваторії Бірмінгема, Естер Абрамі розкритикувала авіакомпанію Ryanair за нібито погане поводження з нею, коли вона намагалася вилетіти з французького Марселя до Берліна для запису свого третього студійного альбому. Про це пише видання New York Post.
“Я вперше зіткнулася з такою грубістю і публічним приниженням”, — зізналася Абрамі в соцмережах своїм підписникам.
Як виявилося, перед самою посадкою на рейс її зупинили і сказали, що вона не може сісти зі своєю скрипкою. Скрипалька зізналася, що запропонувала заплатити будь-яку ціну, щоб узяти двохсотлітній інструмент майстра Жана-Батиста Війома із собою, але в компанії відмовилися.
27-річна уродженка Франції заявила, що пропонувала купити додаткове місце в літаку, але співробітники Ryanair повідомили їй, що рейс уже закритий, і вона, незважаючи на те, що салон не був заповнений, не зможе викупити його.
Абрамі стверджувала, що її скрипка крихка і цінна, тоді як авіакомпанія висунула жорсткий ультиматум здати інструмент разом з рештою багажу або покинути аеропорт.
Співробітники Ryanair, стверджує виконавиця класичної музики, змусили її поставити футляр на підлогу, вийняти скрипку і покласти її в “місце для вимірювання валіз”.
“Вимога до довжини ручної поклажі, яку я вже оплатила, — 55 см. Моя скрипка розміром 56 см, вона поміщалася по діагоналі, а в іншому була на 1 см довшою”, — поділилася подробицями музикантка.
Також Абрамі сказала, що їй “неймовірно пощастило” забронювати інший рейс іншої авіакомпанії, яка не завдала їй клопоту з перевезенням її улюбленої скрипки, оскільки пропуск рейсу часто означає втрату можливостей.
Після того, як цей випадок став надбанням громадськості, в авіакомпанії заявили, що “скрипалі, які подорожують із Ryanair, повинні дотримуватися тих самих правил, що й усі інші: якщо багаж підходить, його можна підняти на борт, а якщо ні, то його відправляють у багажне відділення”.
Однак шанувальники Абрамі та її колеги-музиканти висловили обурення щодо інциденту, пообіцявши більше ніколи не користуватися послугами такої клієнтонеорієнтованої компанії.