В США не вщухають суперечки навколо результатів президентських виборів 2020 року

Сполучені Штати потроху включаються до нової президентської кампанії, а борги за попередню доводиться платити досі, пише haggin.az

Найкумедніша, хоч йому й надзвичайно образлива історія сталася з активним трампістом Майком Лінделлом. Глава компанії MyPillow і власник статків у третину мільярда доларів витратив величезні гроші, до 40 мільйонів, на судові позови, покликані довести, що насправді вибори 2020 року виграв не Джо Байден, а Дональд Трамп.


Але пристрасному шанувальнику нестандартного президента цього здалося мало, і він публічно заявив, що готовий заплатити п’ять мільйонів доларів тому, хто зможе довести помилковість свідчень фальсифікації виборів, і навіть зібрав спеціальний «кіберфорум» у 2021 році, який мав зафіксувати факт перемоги Трампа, спираючись на невблаганні докази. Це зайвий раз свідчило про те, що сам Лінделл щиро і залізно впевнений у їхній непробивній силі.

І хто б міг подумати, що цей виклик буде ухвалено. Причому, що особливо чудово, теж є прихильником Трампа. Роберт Зайдман, програміст і фахівець із кібербезпеки, впритул зайнявся даними, які Майк Лінделл приймав за докази шахрайства з результатами виборів. Зайдман дійшов висновку, що «докази» нічого не доводять, а частина наданих даних взагалі не має жодного відношення до справи, вона просто безглузда. Але обіцяних грошей отримати від Лінделла йому не вдалося, довелося вдатися до допомоги спеціального третейського суду, який розглянув всі обставини та зобов’язав Майка Лінделла виконати взяті на себе зобов’язання.


На цьому неприємності затятого трампіста не закінчилися. На нього чекає судовий позов від компанії Dominion — розробника систем голосування, яку він за Трампом звинуватив у фальсифікації результатів. Компанія вчинила позов на величезну суму 1,3 мільярда доларів.

Ще більшу суму — 1,6 мільярда, вона вимагала від медіакорпорації Fox за поширення інформації, яка ганьбить її ділову репутацію у зв’язку з тими ж президентськими виборами, і днями сторони дійшли мирової угоди, яка коштувала Fox 787,5 мільйона доларів. Очевидно, юристи корпорації дійшли висновку, що краще заплатити половину суми, ніж зіткнутися з реальною перспективою судового рішення викласти понад півтора мільярда. Навряд чи у голови MyPillow більш досвідчені адвокати, тож йому доведеться також платити.

Цікаво, що корпорацію Fox очікує ще один позов від іншої технологічної компанії, чиє ім’я в негативному контексті згадували на трампістському телеканалі: Smartmatic оцінює завдану шкоду в 2,7 мільярда доларів.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии