Понад 250 тисяч українців призовного віку, які перебувають у Німеччині, отримали повідомлення про необхідність повернення додому. За даними опитування серед чиновників, які відповідають за видачу документів мігрантам, стала помітною тенденція до посилення політики щодо українських чоловіків цієї групи.
В Німеччині не надають проїзні документи українцям, які не мають дійсного паспорта. У разі його закінчення, мігрантам радять повернутися в Україну для його поновлення.
Багато чиновників на місцях у відповідь на це припинили видачу проїзних документів українським чоловікам призовного віку, посилаючись на законодавчі норми Німеччини.
Таким чином, видання таких документів вимагає наявності національного паспорта, інакше у видачі буде відмовлено. У землі Гессен, наприклад, іміграційні органи чітко дотримуються цих правил, і це підтверджує їхнє Міністерство внутрішніх справ.
Водночас для іноземців із простроченими паспортами існує можливість отримання так званого “сірого паспорта”, який є тимчасовим документом. Проте, щоб його отримати, необхідно довести, що поновлення національного паспорта неможливе в країні походження.
Тобто, німецьке законодавство ставить в пріоритет процедури, які повинні проходити в Україні, перш ніж українці можуть розраховувати на нові документи в Німеччині.
Камала Гарріс, несподівано для багатьох, випередила Дональда Трампа в Айові, здобувши 47% підтримки проти його…
У одній із лікарень Великої Британії в 1967 році випадково переплутали двох новонароджених. Про медичну…
Google оновив знімки на картах, через що випадково "засвітив" розміщення військових систем України. Керівник Центру…
Рівень заробітної плати в державних органах України демонструє величезну різницю між зарплатами чиновників та середнім…
Темпи мобілізації в Україні знижуються, що викликає занепокоєння у керівництва країни. Про це повідомив секретар…
Іноді трапляється, що військово-лікарська комісія (ВЛК) визнає особу придатною до військової служби, але через стан…