Понад 250 тисяч українців призовного віку, які перебувають у Німеччині, отримали повідомлення про необхідність повернення додому. За даними опитування серед чиновників, які відповідають за видачу документів мігрантам, стала помітною тенденція до посилення політики щодо українських чоловіків цієї групи.
В Німеччині не надають проїзні документи українцям, які не мають дійсного паспорта. У разі його закінчення, мігрантам радять повернутися в Україну для його поновлення.
Багато чиновників на місцях у відповідь на це припинили видачу проїзних документів українським чоловікам призовного віку, посилаючись на законодавчі норми Німеччини.
Таким чином, видання таких документів вимагає наявності національного паспорта, інакше у видачі буде відмовлено. У землі Гессен, наприклад, іміграційні органи чітко дотримуються цих правил, і це підтверджує їхнє Міністерство внутрішніх справ.
Водночас для іноземців із простроченими паспортами існує можливість отримання так званого “сірого паспорта”, який є тимчасовим документом. Проте, щоб його отримати, необхідно довести, що поновлення національного паспорта неможливе в країні походження.
Тобто, німецьке законодавство ставить в пріоритет процедури, які повинні проходити в Україні, перш ніж українці можуть розраховувати на нові документи в Німеччині.
Чи обов'язково ставати підприємцем, щоб продавати овочі, фрукти чи молоко з власного господарства? Коли за…
Українці віком від 18 до 25 років — це покоління, яке народилося на тлі демографічної…
В багатьох регіонах літо прийшла раніше часу, порадувавши українців теплою погодою та нагадавши, як спекотно…
Пенсіонери в Україні повинні повідомляти Пенсійний фонд про зміни у своєму статусі (наприклад, працевлаштування чи…
Щомісяця в Україні фіксується понад 4,7 тисячі нових виконавчих проваджень через несплату штрафів, накладених територіальними…
Українці можуть вигідно продати старі монети певних різновидів. Річ у тім, що через свої особливості вони дуже…