Експерти з нерухомості Радж Чохан і Наталі Мітчелл заявили, що принцеса Беатріс і принцеса Євгенія “ускладнили своє спадкування”, їхній “ключовий спадок перебуває під питанням”. Це пов’язано з тим, що правила володіння королівською нерухомістю відрізняються від правил володіння звичайними житловими будинками, повідомляє Еxpress.
Незважаючи на те, що обидві доньки принца Ендрю отримали титули Її Королівської Високості принцес після свого народження в 1988 і 1990 роках, вони не є офіційними діючими членами королівської сім’ї. Відмова Беатріс і Євгенії виконувати королівські обов’язки означає, що ця обставина може ускладнити ситуацію, коли справа дійде до їхньої спадщини.
Останнім часом король Великої Британії Чарльз ІІІ прагне виселити свого молодшого брата принца Ендрю з Роял-Лодж. Однак вважається, що опальний 64-річний герцог Йоркський хоче залишити маєток як спадщину своїм дочкам: 35-річній Беатріс і 34-річній Євгенії.
Власник агентства нерухомості Golden Key Estates Радж Чохан заявив: “Принц Ендрю висловив бажання передати власність у спадок своїм дочкам. Наразі це все ще частина королівського майна, і рада директорів ухвалюватиме рішення щодо довгострокових планів. Як форму успадкування країни брати і сестри отримують рівні частки у всіх активах. Що стосується Беатриси і Євгенії, я вважаю, що так і буде, особливо тому, що у спадкоємця немає сина”. На його думку, ситуація ще більше ускладнюється тим, що обидві принцеси відмовилися брати на себе королівські обов’язки, можливо, через те, що вони — молоді матері. У принцеси Євгенії двоє синів: 3-річний Август і однорічний Ернест, а у Беатріс — 3-річна донька Сієнна і 8-річний пасинок Вольфі.
Експерт з нерухомості Наталі Мітчелл з Home How також висловилася щодо володіння маєтком Royal Lodge. Вона вважає, що ця нерухомість “може перейти тільки до зазначених членів сім’ї Ендрю”.
Додавши, що під час правління Чарльза маєток все ж таки буде йому: “Правила володіння та оренди нерухомості Корони відрізняються від правил володіння звичайними житловими будинками. Як частина королівського маєтку, Royal Lodge технічно належить нинішньому монарху. Таким чином, він належить королю Чарльзу доти, доки він править. Потім право власності перейде до принца Вільяма, як до наступного в черзі на престол. Жодну частину королівського маєтку не можна продати, тому й було погоджено оренду Royal Lodge”.
Наталі зазначила, що юридично маєток неможливо розглядати, як повноцінну спадщину, адже його відчуження заборонено.