На “нуль” не відразу: у 80-й ОДШБр розповіли, як готують новобранців до війни з РФ

У 80-й ОДШБр показали, як готують новобранців до бойових дій. У пресслужбі заявили, що людей одразу після мобілізації не відправляють на “нуль”.

“Часто серед військовозобов’язаних у тилу шириться міф: одразу після мобілізації їх відправлять “на нуль” без жодної військової та психологічної підготовки. Міфи для того й є, щоб їх розвінчувати. Чим далі й займемося”, — сказано в повідомленні.

Підготовка новобранцівФото: 80 ОДШБр

У 80-й ОДШБр заявили, що новобранці можуть говорити телефоном із близькими щодня, але для цього є обмежений час.

“Спочатку може виникнути якийсь внутрішній спротив, але далі приходить розуміння, що телефон заважає концентруватися на підготовці та інформації, яка буде потрібна під час виконання бойових завдань”, — зазначили військові.

Повідомляється, що щодня в раціоні є м’ясо, фрукти, солодощі. Щоправда, під час базової військової підготовки новобранцям доведеться звикнути до великої кількості каш. Також, попри польові умови, завжди є лазня, де можна помитися.

Що відбувається після БЗВП

У 80-й ОДШБр зазначили, що навіть після БЗВП не одразу відправили на “нуль”.

“Так, солдати їдуть на передову, але зараз ніхто нікого не відправляє відразу на бойове завдання. Після проходження БЗВП усі курсанти отримують військово-облікову спеціальність, а пізніше отримують додаткову підготовку відповідно до їхніх спеціальностей”, — сказано в повідомленні.

Підготовка новобранцівФото: 80 ОДШБр

Військові заявили, що вже перебуваючи безпосередньо в районі виконання завдань, командири організовують курс підготовки для новоприбулих із досвідченими воїнами підрозділів. Їх навчають “стільки, скільки потрібно”, щоб підготувати людину до реалій на полі бою.

“Також солдатів, які потрапили вже безпосередньо в район виконання завдань, розподіляють по ротах. Далі ротний, його заступник спілкуються з кожним новобранцем. Ця комунікація дуже важлива, адже об’єктивно визначається ким буде новобранець, уже тут на місці: стрілець, водій чи навідник, штурмовик чи допомагатиме з логістикою”, — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що під час цього спілкування ротний намагається краще пізнати новобранця. Це певною мірою такі психологічні маневри, щоб одразу зрозуміти, чи готовий військовий до бойових дій.

Романчук Микола

Recent Posts

ЗМІ: Армія Лівану відступає з позицій на кордоні з Ізраїлем

Ліванська армія проводить відступ із позицій, що знаходяться на кордоні з Ізраїлем. Ця інформація поки…

4 хв. ago

У ТЦК збрехали: чоловіків, які не оновили свої дані, автоматично не розшукують

Член оборонного комітету Верховної Ради Федір Веніславський спростував інформацію про масове оголошення в розшук людей, які не…

4 години ago

ЦАХАЛ закликав мешканців півдня Лівану евакуюватися

Армія Ізраїлю (ЦАХАЛ) закликала мешканців прикордонних поселень на півдні Лівану евакуюватися. Про це повідомив речник ЦАХАЛ для арабських…

4 години ago

У лікарні з переломом черепа: “кадирівці” викрали росіянина за “зйомку їх дислокації”

Бійці спецпідрозділу "Ахмат" викрали жителя Бєлгородської області РФ за те, що він знімав відео поряд…

5 години ago

Українців позбавлять грошей у жовтні: для кого допомоги та виплат більше не буде

Починаючи з 1 жовтня, деякі українці можуть втратити право на державну допомогу. Це стосується, зокрема,…

5 години ago

В Україні з 1 жовтня серйозно зростуть податки: що потрібно знати

В Україні з 1 жовтня 2024 року суттєво зростуть податки. Відповідний законопроєкт за №11416-д Верховна Рада…

5 години ago