Роботи можуть змусити людей бути жорстокими стосовно інших, тому слід бути з ними ввічливими. Про це зазначає філософ з Оксфордського університету Карісса Веліс, пише Фокус посилаючись на The Daily Star.
Журналісти з посиланням на дослідження зазначають, що чат-боти на основі штучного інтелекту працюють на 9% краще в разі ввічливого з ним поводження. Це змушує засумніватись, чи “машини просто виявляють повагу, щоб ви не припиняли з ними розмову”, пише видання.
Карісса Велліс попередила, що в разі недоброзичливого і поганого поводження з чат-ботами люди й самі можуть перетворитись на звірів та кидатись на людей.
“Якщо ми накидаємося на чат-бот або жорстоко поводимося з роботами, можливо, ми культивуємо спосіб життя, який не є доброчесним, і це може виявитися в нашому ставленні до людей”, — додала вона.
Філософ зазначила, що в основі ChatGPT та інших чат-ботів лежить технологія, завдяки якій вони “надають кращі відповіді” та є більш корисними. Однак використання образ на кшталт “негідник” змушує їх роботи свою роботу неохайно, з купою помилок.
Нагадаємо, що нещодавно у США чоловік зазнав психологічного насильства від свого робота-пилососа. Той під час прибирання зненацька почав викрикувати расистські образи голосом свого власника. Згодом виявилось, що в США ще кілька роботів нахамили своїм власникам.
У Київському районному відділі поліції Одеси після корпоративного застілля поліцейський-розвідник вистрілив у колегу. Про це…
Верховна Рада вже планує, скільки грошей їй потрібно на 2025 рік. Комітет схвалив проект бюджету,…
Українська армія готується до серйозних змін. Генеральний штаб ЗСУ працює над реформою, яка pvsybnm традиційну…
Мирна буденність у Свалявському будівельному ліцеї на Закарпатті перетворилася на поле бою, де, схоже, хтось…
Для Володимира Путіна зараз немає особливого сенсу виходити на мирні переговори, оскільки Україна вже виснажена і…
У грудні деякі пенсіонери в Україні можуть зіткнутися із призупиненням виплат, якщо вони не виконають…