Death Clock – це інноваційний застосунок, який використовує штучний інтелект для точного прогнозування тривалості життя людини на основі низки факторів, таких як дієта, рівень фізичної активності та звички сну, пише uainfo.org.
Як передає Oddity Central, запущений у липні, цей застосунок використовує набір даних із понад 1200 досліджень тривалості життя та 53 мільйонів учасників, щоб надати користувачам персоналізовані прогнози смерті. Безумовно, це похмуре припущення, але фінансові планувальники приділяють багато уваги Death Clock через його потенціал мотивувати людей ретельніше планувати свої фінанси для виходу на пенсію.
“Величезне занепокоєння для літніх людей, наших пенсіонерів – це те, що вони проживуть свої гроші”, – сказав фінансовий планувальник Раян Забровскі в інтерв’ю Forbes, додавши, що інструменти на основі штучного інтелекту, такі як Death Clock, можуть допомогти людям ухвалювати обґрунтовані рішення щодо своїх фінансів, щоб краще впоратися із сутінками свого існування.
Користувачі Death Clock повинні відповісти на запитання анкети, яка містить основну демографічну інформацію, таку як вік, стать та етнічна приналежність, а також детальні запитання про сімейну історію, психічне здоров’я та хронічні захворювання. Дієта, звички до фізичних вправ, рівень стресу та режим сну також враховуються сучасними алгоритмами для того, щоб забезпечити максимально точний прогноз смерті.
Від моменту запуску в липні застосунок завантажили понад 125 000 людей. Він став одним із найбільш обговорюваних застосунок зі штучним інтелектом.
Після інавгурації Дональда Трампа Меланія Трамп рідко з’являється у Вашингтоні, віддаючи перевагу проживанню в Трамп-тауері…
Україна зараз займає позицію з найнижчою мінімальною заробітною платою в Європі — лише 170 євро…
Українським пенсіонерам можуть призупинити виплати через просту помилку. Хто ризикує на якийсь час залишитися без…
Не всіма паперовими грошима українці можуть скористатися. Деякі купюри гривень не приймуть касири супермаркетів, підприємств і навіть…
Уряд України та представники МВФ обговорили, як збільшити доходи до бюджету на 2026 рік. Серед…
Неявка за повісткою загрожує штрафом - від 17 до 25,5 тисяч гривень. Чи настане відповідальність,…