В Україні з новим законом про мобілізацію знизили вік дл обов’язкового взяття на облік із 27 до 25 років. Звісно, різні експерти говорили, що цю цифру треба зменшити ще більше.
У цей час українці були руками та ногами проти, адже тоді “воювати підуть зовсім діти”. Що ж думають у Міністерстві оборони щодо мобілізації тих, хто молодший за 25 років, чи планується новий законопроєкт?
Міністерство оборони України не вбачає необхідності вносити зміни до законодавства щодо мобілізації осіб віком до 25 років. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова під час Години запитань до уряду у Верховній Раді України.
“В нас зараз коректно прописано в законодавстві, що особи до 25 років – це призовники, а не військовозобов’язані. За винятком тих випадків, коли людина пройшла військову кафедру або пройшла строкову службу раніше”, – пояснила Калмикова.
Вона наголосила, що міністерство не бачить потреби ухвалювати законопроект з реєстраційним номером 1137 та альтернативний до нього, які стосуються мобілізації осіб до 25 років. Ці законопроєкти пропонують змінити нині діючі норми законодавства щодо мобілізації молоді.
“Ми не вбачаємо необхідним зараз змінювати це правило”, – підкреслила заступниця міністра.
У разі передачі авто іншій особі, відповідальність за порушення ПДР несе саме власник. Проте є механізм, який дозволяє довести, що за кермом…
В Україні знову різко зміниться погода. Після потепління знову сунуть холоди. Погода влаштовує нам справжні синоптичні гойдалки,…
Дослідження показало, скільки українських біженців у Польщі планують повертатись додому. Про це свідчать результати дослідження, проведеного…
Кілька українців, які легально перебувають у США за гуманітарною програмою, отримали електронні листи про анулювання…
Мобілізація — це не завжди окопи під обстрілами. В Україні зростає кількість чоловіків, яких залучають…
Соратниця Януковича Раїса Богатирьова через український суд намагається збільшити собі пенсію. Її справу розглядає Волинський окружний…