Якщо у чоловіка, якого забронювало підприємство, забрали бронь, то йому потрібно перевірити статус роботодавця, звернутись до територіального центру комплектування і соціальної підтримки (ТЦК і СП) чи наостанок за юридичною консультацією.
У першу чергу при скасуванні броні чоловіку потрібно перевірити статус роботодавця. Якщо підприємство все ще має статус критично важливого, то роботодавець має забронювати працівника в “Дії” протягом 3 діб, як пояснив юрист практики військового права компанії “Приходько та партнери” Михайло Лобунько для видання “РБК-Україна”.
Якщо ж в цій ситуації підприємство втратило статус, тоді чоловікові необхідно діяти самостійно.
Інше, що потрібно зробити, піти в ТЦК і СП. Юрист каже, якщо в “Резерв+” немає броні через неактуальні документи, розшук чи інші підстави, тоді українцю необхідно звернутись до ТЦК із документом, що підтверджує роботу на критично важливому підприємстві. Він рекомендує взяти з собою ще адвоката.
“Адже якщо офіційно бронювання вам у “Резерв+” не надано, то є ризики зловживань”, – уточнив він.
У випадку, коли бронь скасували помилково або через зловживання, то чоловікові слід звернутись юридичною консультацією. Крім того, ці дії можна оскаржити в суді, особливо, якщо на руках є докази порушення.
Понад чотири мільярди людей щороку хоча б раз беруть участь в азартних іграх. У деяких…
На сьогодні вартість борщу в Україні становить 222 грн. Таким чином, за рік його вартість зросла на…
Чоловіків, які користуються додатком «Резерв+», визнають резервістами без попередження. Їм масово нараховують штрафи, блокують рахунки,…
Пенсійний фонд України роз'яснив категорії громадян, які можуть претендувати на вихід на пенсію раніше встановленого…
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що протягом кількох днів повідомить, чи маніпулює ним російський…
У Німеччині набули чинності найжорсткіші за останнє десятиліття обмеження щодо в'їзду біженців. Вперше за багато…