Шахраї розробили багато схем, щоб обдурити користувачів в інтернеті. Однією з найбільш розповсюджених шахрайських схем є продаж неіснуючих товарів за зниженими цінами.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.
Найчастіше шахраї максимально маскуються під добросовісних продавців. Зокрема, на ресурсах вони розміщують гарні фото товарів, швидко відповідають охочим придбати речі та залишають фейкові позитивні відгуки “покупців”.
І це все задля того, щоб переконати покупців здійснити повну або часткову переплату.
Ще однією популярною у шахраїв схемою заробітку є фішинг – створення ресурсів, які зовні схожі на популярні інтернет-магазини. При спілкуванні вони переконують покупця перейти за фішинговим посиланням для оплати товару. Сплачуючи на таких сайтах, користувачі фактично передають дані банківської картки шахраям, які привласнюють гроші з рахунків громадян.
Для безпечного шопінгу кіберполіція рекомендує:
Перевіряти ресурси:
Оплата після отримання:
Захист банківських даних:
Окрема картка для онлайн-покупок:
Безпека на платформах оголошень:
Перевірка сайтів онлайн-магазинів перед оплатою товару:
Після удару балістичною ракетою по Україні, росіяни почали поширювати карту на якій позначили європейські міста…
Серед частини британського суспільства розростається невдоволення після того, як з'ясувалося, у що обійшлася коронація короля Чарльза…
В Україні триває війна і питання посилення мобілізації виникає повсякчас. По нестачу бійців говорять військові,…
Нові автомобілі зазвичай оснащені сучасними технологіями, що забезпечують безпечне та комфортне водіння. При виборі оптимального авто для…
Президент України Володимир Зеленський розкритикував рішення не проводити пленарне засідання Верховної Ради через загрозу ворожого обстрілу. Народні…
Працівники Бюро економічної безпеки України викрили та ліквідували нелегальний покер-клуб, який функціонував на території одного з київських…