Дослідження клімату Землі розкриває нові подробиці про далеке минуле планети та її потенційне майбутнє. Група дослідників презентувала всеосяжний звіт, у якому поєднала геологічні свідчення із комп’ютерними моделями глобального клімату. Ці нові дані дають зрозуміти, що температура Землі протягом наступних тисячоліть може піднятися набагато більше, ніж очікувалося раніше.
Вивчення доісторичного клімату Землі вказує на те, що рівень вуглекислого газу був значно вищим у періоди, коли планета була значно теплішою. Враховуючи сучасні викиди вуглекислого газу, які щорічно становлять близько 40 мільярдів тонн, передбачувані зміни можуть мати катастрофічні наслідки для навколишнього середовища та біологічного різноманіття планети. Як зазначає аналітикиня Емілі Джадд, люди додають вуглекислий газ так швидко, що планета просто не встигає адаптуватися до змін.
Науковці, що не брали участі в дослідженні, похвалили нові методи дослідження клімату. Геолог Крістофер Скотезе назвав ці підходи інноваційними, але висловив сумнів щодо того, наскільки нова інформація узгоджується з попередніми даними про історію Землі.
Зібрані дослідниками дані вказують на те, що в деякі періоди минулого клімат планети був значно теплішим, ніж раніше вважалося. Зокрема, 56 мільйонів років тому, під час останнього тепличного періоду, пальми і навіть алігатори могли жити за Полярним колом.
Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…
Зарплата президента США вважається найвищою, хоча її сума не переглядалась вже понад декілька років. Президент…
У столичному хостелі Hostel Vshokoladi відмовилися обслуговувати групу, у складі якої був речник Військово-морських сил…
У суботу, 18 січня, правоохоронці повідомили чинному народному депутату України про підозру в організації незаконного…
Громадяни України можуть бути затримані терміном від трьох годин, якщо буде встановлено, що вони порушили…
Уряд схвалив постанову про диференціацію пільгового тарифу на електроенергію за рахунок механізму ПСО. Про це…