Попри те, що зараз практикується тільки частина кріогенного сну із заморожуванням, але не воскресінням, адвокати багатих людей пішли далі. У світі з’явився новий вид послуг, який спрямований на збереження багатства клієнтів до їхнього виходу з анабіозу, пише Futurism.
Фахівці з майнового планування почали працювати над тим, щоб створити так звані “трасти відродження” для багатих людей, чиї тіла заморозять після смерті. У разі, якщо технологія кріонічного відродження дійсно стане можливою, тоді люди зможуть отримати доступ до своїх грошей через сотні років після своєї смерті.
“Ідея кріоконсервації перетворилася з божевільної на просто ексцентричну. Зараз це свого роду нове модне віяння”, — каже юрист з питань майна Марк Хаус.
Хаус співпрацює з кріонічною установою Alcor Life Extension Foundation, послугами якої вже скористалися 230 осіб.
У компанії, яка вважається найбільшою подібною установою, є близько 1400 клієнтів, які готуються до кріогенного заморожування після смерті.
Фахівці з майнового планування вимагають від клієнтів мати на кріонічних трастах як мінімум 500 тис. доларів, щоб регулярні збори не виснажили повністю рахунок із часом. Як і в інших трастах, тут також призначатимуть бенефіціарів і виконавців.
Але існують деякі проблеми: з кріогенного сну поки що ніхто не воскресав, а також немає законного способу скасувати свідоцтво про власну смерть.
Для того, щоб обійти бюрократичні проблеми, клієнтам радять призначати довірчого захисника — фізичну особу або організацію, які матимуть право визначати, відродилися ви чи ні.
“Деякі люди кажуть, що воскресіння можна вважати успішним тільки в тому разі, якщо воскреслий залишиться самим собою, маючи пам’ять про своє минуле. Деяким людям достатньо просто схожого клона. Інші кажуть, що їм не потрібне тіло, якщо їхній мозок буде завантажено в комп’ютер”, — каже фахівець із майнового планування Пеггі Хойт.
Але в кожному з цих випадків люди хочуть повернути власне майно після воскресіння. Що ж стосується кріо-сну, то гроші насамперед знадобляться клієнтам на саме воскресіння, якщо воно взагалі стане можливим.
Жінки та чоловіки, які доглядають за дітьми з інвалідністю віком до 18 років, мають право…
В Україні для всіх діє обмеження: розмір призначеної пенсії не може бути вищим за 10 прожиткових мінімумів…
Голову Комітету "Асоціації адвокатів України" з нерухомості та будівництва Тетяна Даниленко розповіла, що не платити…
Новий законопроект, зареєстрований у Верховній Раді, спрямований на суттєве посилення покарання за повторні порушення правил дорожнього…
Вчені дійшли висновку, що кліматичні зміни посилюють урагани: за останні шість років швидкість вітрів атлантичних…
Україна готується до суворої зими, але, за словами експерта з питань ЖКГ Олега Попенка, готовність…