У США з Таїланду під виглядом нових завезли мільйони використаних медичних рукавичок, – CNN

У США з Азії під виглядом нових медичних рукавичок імпортували десятки мільйонів цих нітрилових виробів, які вже були використані. Рукавичкам просто надали нового вигляду.

Про це пише Експерт з посиланням на CNN.

Мішки для сміття, набиті використаними медичними рукавичками, багато з яких вже забруднені, а деякі навіть залиті кров’ю, були розкидані по підлозі складу на околиці Бангкока. Поруч пластикова миска, наповнена синьою фарбою і кілька рукавичок. Офіційні особи Таїланду кажуть, що робітники-мігранти намагалися надати використаним рукавичкам нового вигляду.

Таку картину правоохоронні органи застали під час обшуків у грудні минулого року.

Сьогодні в Таїланді працює ще багато таких складів, які намагаються заробити на попиті на нітрилові рукавички медичного класу. Ділки упаковують мільйони таких рукавичок для експорту до США і в країни по всьому світу, а все через глобальну їхню нестачу.

Розслідування CNN показало, що десятки мільйонів використаних нітрилових рукавичок імпортували до Сполучених Штатів, і це тільки верхівка айсберга. Кримінальні розслідування ведуться владою США і Таїланду.

Експерти описують галузь як шахрайську.

За словами експерта Дугласа Штайна, до США йде нескінченний потік брудних, та таких, що були у вжитку і неякісних рукавичок, а федеральна влада тільки зараз починають усвідомлювати величезні масштаби цієї проблеми.

У лютому і березні цього року одна американська компанія попередила два федеральних агентства – Митно-прикордонну службу та Управління з продовольства і медикаментів США – про те, що вона отримала партії, заповнені неякісними і явно забрудненими рукавичками від однієї компанії з Таїланду.

Проте в наступні місяці тайської компанії вдалося відвантажити ще кілька десятків мільйонів таких рукавичок.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии