Німеччина передасть Україні ППО Skynex: назвали терміни

Головний виконуючий директор Rheinmetall Арміна Паппергера заявив, що німецька влада готова передати Україні дві системи протиповітряної оборони малого радіусу дії Skynex.

 Згідно з цією новиною, уряд Німеччини вже замовив ці системи та планує доставити їх до України протягом 2023 року. Вартість цих систем становить близько 200 мільйонів євро. Варто зазначити, що якби вони не були передані Україні, то використовувалися б для захисту Берліна. За словами Арміна Паппергера, недостатність захисту є однією з головних причин, які спонукали Німеччину до передачі цих систем Україні.

Система Skynex має здатність забезпечувати захист від різних типів повітряних загроз, таких як ракети, дрони та авіація. Варто зазначити, що ця система ППО є однією з останніх розробок компанії Rheinmetall. Крім того, Skynex використовує програмовані снаряди AHEAD для ураження малорозмірних повітряних цілей, що робить її особливо ефективною. Для ураження одного малого БПЛА достатньо від одного до трьох програмованих 35-мм снарядів, кожен з яких коштує близько €4 тис. Ефективна дальність стрільби досягає до 4,5 км.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии