Мережа вибухнула жартами і мемами через крах російського апарата «Луна-25»

У мережі відреагували на чергове фіаско росіян жартами та мемами. Ми зібрали найкращі реакції на аварію “Луни-25”.

Російська автоматична міжпланетна станція «Луна-25» у буквальному значенні здійснила жорстку посадку. Дослідницька станція держави-терориста не змогла успішно виконати свою місію і врешті розбилася об поверхню Місяця.Росіян потролили, що в кращих пропагандистських традиціях у РФ було більше розмов про місію міжпланетної станції “Луна-25”. Однак насправді країна-агресор не змогла показати нічого розумного і вкотре зганьбилась.

Також у мережі припустили, що навіть аварію космічного апарата російські окупанти спробують показати як чергову “перемогу”. В цьому випадку в одному з мемів згадали воєнного злочинця Ігоря Конашенкова, який напевно вважає, що росіяни знищили на Місяці “базу українських неонацистів”.

Крім того, ще кілька днів тому кремлівські пропагандисти лякали Німеччину та США “Луною-25”, а також погрожували “порвати” Україну. Проте “жорстка посадка” на Місяць кардинально змінила плани росіян.

Нагадаємо, Росія зазнала чергової невдачі. Її місія на Місяць під назвою “Луна-25” провалилася. У країні-агресорі заявили про позаштатну ситуацію.

Пізніше у Росії визнали, що їхня місія на Місяць, яка заявлялася як “історична”, повністю провалилася. Апарат “Луна-25” зіткнувся з поверхнею природного супутника Землі та “припинив своє існування”.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии